EB4001530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
EB4001530000G
JLCPCB Part #
C6029304
Package
Plugin,P=5mm
Description
2 20 20A 300V 5mm Green Through Hole 插件,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS