EB3401530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
EB3401530000G
JLCPCB Part #
C6234155
Package
Plugin,P=5mm
Description
17 2 20A 300V 5mm Green Plugin,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS