EB3021530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
EB3021530000G
JLCPCB Part #
C6606547
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
15 2 20A 300V 30P 5.08mm Green Through Hole Plugin,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS