E71301500000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
E71301500000G
JLCPCB Part #
C7177946
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 13 13P 15A 300V 5mm Green Through Hole 插件,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS