ATF13-6P-BM13
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
ATF13-6P-BM13
JLCPCB Part #
C17256528
Package
Push-Pull
Description
-55℃~+125℃ 13A 2 250V 2x3P 3 4.42mm 4.42mm 6P Black Copper alloy Right Angle Tin 弯插 Wire To Board Connector ROHS