AM4C05PCLA22000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
AM4C05PCLA22000G
JLCPCB Part #
C6500653
Package
SOCKETABLE
Description
-25℃~+50℃ 20ms 20ms 220V 28V@DC、277V@AC 4 Form C: 4C (4PDT-CO) 5A AgNi SOCKETABLE Power Relays ROHS