AL2C20PCLD02400G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
AL2C20PCLD02400G
JLCPCB Part #
C6463968
Package
SOCKETABLE
Description
-25℃~+50℃ 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20A 20ms 20ms 24V 28V@DC、277V@AC AgSnO2 SOCKETABLE Power Relays ROHS