98464-G61-14ULF
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
98464-G61-14ULF
JLCPCB Part #
C5415906
Package
Plugin,P=2mm
Description
14P 2 2mm 2mm 2x7P 5.9mm 6.1mm 7 Beige Copper alloy Gold Right Angle UL94V-0 Plugin,P=2mm Wire To Board Connector ROHS