55101-T1102LF
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
55101-T1102LF
JLCPCB Part #
C3328514
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
1 110V 2.29mm 2.54mm 2P 3.56mm 5.84mm 5A Black Phosphor bronze Pin Header Right Angle Tin 弯插,P=2.54mm Pin Headers ROHS