10144518-041802LF
MFR.Part #
10144518-041802LF
JLCPCB Part #
C5410298
Package
SMD,P=0.8mm
Description
-40℃~+125℃ 0.8mm 100V 2 40P 500mA Copper alloy Gold Surface Mount,Vertical SMD,P=0.8mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS