10144517-102802LF
MFR.Part #
10144517-102802LF
JLCPCB Part #
C5418551
Package
SMD,P=0.8mm
Description
-40℃~+125℃ 0.8mm 100P 100V 2 500mA Copper alloy Gold Surface Mount,Vertical SMD,P=0.8mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS