10144517-044802LF
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
10144517-044802LF
JLCPCB Part #
C5414845
Package
SMD,P=0.8mm
Description
-40℃~+125℃ 0.8mm 100V 2 40P 500mA Copper alloy Gold Surface Mount,Vertical SMD,P=0.8mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS