A-SP1103R6GHB1C-A01-2C
MFR.Part #
A-SP1103R6GHB1C-A01-2C
JLCPCB Part #
C5160691
Package
SMD-4P,3x1.5mm
Description
-40℃~+85℃ 120° B:2.7V~3.6V、R:1.7V~2.4V、G:2.7V~3.6V Common Anode R:140mcd~285mcd、G:565mcd~1120mcd、B:140mcd~285mcd R:20mA、G:20mA、B:20mA R:60mW、G:90mW、B:90mW R:624nm、B:460nm~475nm、G:515nm~535nm R:632nm、G:518nm、B:468nm Side View Mount Water Clear SMD-4P,3x1.5mm RGB LEDs ROHS