SH150T-2.22-114
MFR.Part #
SH150T-2.22-114
JLCPCB Part #
C17641662
Package
Plugin,24.3x23.5mm
Description
100mΩ 114uH 2.22A ±20% Plugin,24.3x23.5mm Power Inductors ROHS