RUC-2022-26-5120-KL
MFR.Part #
RUC-2022-26-5120-KL
JLCPCB Part #
C7067856
Description
-40℃~+70℃ 120V 15ms 16A 20ms 440V@AC AgNi Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) SOCKETABLE Power Relays ROHS