RM85-5021-25-1110
Extended
Manufacturer
Altech
MFR.Part #
RM85-5021-25-1110
JLCPCB Part #
C5875183
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 110V 16A 3ms 440V@AC 7ms AgNi Plugin Power Relays ROHS