RM84-2022-35-1110
Extended
Manufacturer
Altech
MFR.Part #
RM84-2022-35-1110
JLCPCB Part #
C5854005
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 110V 3ms 440V@AC 7ms 8A AgNi Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) Plugin Power Relays ROHS