R4N-2014-23-5120-WT
Extended
Manufacturer
Altech
MFR.Part #
R4N-2014-23-5120-WT
JLCPCB Part #
C6961053
Package
SOCKETABLE
Description
-40℃~+55℃ 10ms 120V 250V@AC 4 Form C: 4C (4PDT-CO) 6A 8ms AgNi SOCKETABLE Power Relays ROHS