R15-1014-23-1220-KL
Extended
Manufacturer
Altech
MFR.Part #
R15-1014-23-1220-KL
JLCPCB Part #
C7271965
Package
SOCKETABLE
Description
-40℃~+70℃ 10A 18ms 220V 4 Form C: 4C (4PDT-CO) 440V@AC 7ms AgCdO SOCKETABLE Power Relays ROHS