R15-1014-23-1110-K
Extended
Manufacturer
Altech
MFR.Part #
R15-1014-23-1110-K
JLCPCB Part #
C6636579
Package
SOCKETABLE
Description
-40℃~+70℃ 10A 110V 18ms 4 Form C: 4C (4PDT-CO) 440V@AC 7ms AgCdO SOCKETABLE Power Relays ROHS