PIR6WB-1PS-12VDC-T
Extended
Manufacturer
Altech
MFR.Part #
PIR6WB-1PS-12VDC-T
Description
1 Form A (SPST-NO) 12V~280V 1A - Solid State Relays (Triac Output) ROHS