AOTF600A70L
MFR.Part #
AOTF600A70L
JLCPCB Part #
C3280832
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 15.5nC@10V 27W 3.5V 600mΩ@10V 700V 8.5A 870pF TO-220F MOSFETs ROHS