AOTF3N100
MFR.Part #
AOTF3N100
JLCPCB Part #
C6125506
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1kV 2.8A 20nC@10V 4.5V 550pF 6Ω@10V 8pF TO-220F MOSFETs ROHS