AOTF10N60
Extended
Manufacturer
Alpha & Omega Semicon
MFR.Part #
AOTF10N60
JLCPCB Part #
C115845
Package
TO-220F-3
Description
1 N-channel 1.6nF 10A 11pF 160pF 4.5V 40nC@10V 50W 600V 750mΩ@10V TO-220F-3 MOSFETs ROHS