AOB29S50L
MFR.Part #
AOB29S50L
JLCPCB Part #
C5587752
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.312nF 150mΩ@10V 26.6nC@10V 29A 3.9V 500V TO-263(D2PAK) MOSFETs ROHS