AOB25S65L
MFR.Part #
AOB25S65L
JLCPCB Part #
C6465393
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.278nF@100V 1.4pF@100V 190mΩ@10V 2.6V 25A 26.4nC@10V 357W 650V TO-263(D2PAK) MOSFETs ROHS