AOB12N50L
Extended
Manufacturer
Alpha & Omega Semicon
MFR.Part #
AOB12N50L
JLCPCB Part #
C6465389
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.633nF@25V 12A 15pF@25V 37nC@10V 4.5V 500V 520mΩ@10V TO-263(D2PAK) MOSFETs ROHS