AMFC47-1NZ-360
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AMFC47-1NZ-360
Description
-25℃~+105℃ 140mΩ 1A 2 2kV 4.7mH@1kHz - Common Mode Filters ROHS