AMEL10-9SMJZ
MFR.Part #
AMEL10-9SMJZ
JLCPCB Part #
C6120759
Package
DIP,53.8x28.8mm
Description
1 1.1A 10W 80% 9V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Overvoltage protection、Automatic fault recovery DIP,53.8x28.8mm Isolated Power Modules ROHS