AME3-24SAZ
MFR.Part #
AME3-24SAZ
JLCPCB Part #
C6120710
Package
DIP,35.6x23.3mm
Description
1 125mA 24V 3W 81% 90VAC~305VAC DIP,35.6x23.3mm AC-DC Power Modules ROHS