AME20-15DCJZ
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AME20-15DCJZ
JLCPCB Part #
C6120684
Package
DIP,70x48mm
Description
15V 2 20W 83% 85VAC~264VAC DIP,70x48mm AC-DC Power Modules ROHS