AME15-5S277PEVZ-B
MFR.Part #
AME15-5S277PEVZ-B
JLCPCB Part #
C7072788
Package
DIP,62x45mm
Description
1 15W 2.85A 5V 79% 85VAC~305VAC DIP,62x45mm AC-DC Power Modules ROHS