AM6T-2405DH35Z
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM6T-2405DH35Z
JLCPCB Part #
C5584924
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-5V~5V 18V~36V 2 3.5kV 600mA 6W 78% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS