AM20CW-4805D-NZ
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM20CW-4805D-NZ
Description
-5V~5V 1.5kV 18V~75V 2 20W 2A 86% - Isolated Power Modules ROHS