AM20CW-2403S-NZ
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM20CW-2403S-NZ
JLCPCB Part #
C7071975
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.5kV 20W 3.3V 5A 88% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS