AM1D-2424DH52Z
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM1D-2424DH52Z
JLCPCB Part #
C5550109
Package
SIP,19.5x6mm
Description
-24V~24V 1W 2 21.6V~26.4V 21mA 5.2kV 82% SIP,19.5x6mm Isolated Power Modules ROHS