AM1D-0303SH52Z
MFR.Part #
AM1D-0303SH52Z
JLCPCB Part #
C6123720
Package
SIP,19.5x6mm
Description
1 1W 2.97V~3.63V 3.3V 5.2kV 76% Short Circuit Protection、Automatic fault recovery SIP,19.5x6mm Isolated Power Modules ROHS