AM10CW-4824D-NZ
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM10CW-4824D-NZ
Description
-24V~24V 1.5kV 10W 18V~75V 2 200mA 87% - Isolated Power Modules ROHS