SMAF1W56AT
Extended
Manufacturer
Agertech
MFR.Part #
SMAF1W56AT
JLCPCB Part #
C5141754
Package
SMAF
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 110Ω 1W 1uA@42V 53.6V~58.8V 56V SMAF Zener Diodes ROHS