SMAF1W20AT
Extended
Manufacturer
Agertech
MFR.Part #
SMAF1W20AT
JLCPCB Part #
C915732
Package
SMAF
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 19V~21.2V 1W 20V 22Ω 5uA@15V SMAF Zener Diodes ROHS