MM1Z5V1WAT
Extended
Manufacturer
Agertech
MFR.Part #
MM1Z5V1WAT
JLCPCB Part #
C5141751
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 130Ω 2uA@1.5V 5.1V 500mW ±5% SOD-123W Zener Diodes ROHS