ATM10N10SQ
Extended
Manufacturer
Agertech
MFR.Part #
ATM10N10SQ
JLCPCB Part #
C2925131
Package
SOT-89-3
Description
-55℃~+150℃ 1.5W 100V 10A 12.7nC@10V 145mΩ@6V 182pF 2.3V 3.6pF N-Channel SOT-89-3 MOSFETs ROHS