ASDM60N70Q-R
MFR.Part #
ASDM60N70Q-R
JLCPCB Part #
C2972885
Package
DFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.455nF 240pF 34pF 45nC@10V 4V 56.5W 6.5mΩ@10V 60V 64A DFN-8(5x6) MOSFETs ROHS