ASDM40N52E-R
MFR.Part #
ASDM40N52E-R
JLCPCB Part #
C2758236
Package
DFN-8(3.3x3.3)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.6V 160pF 23nC@10V 40V 5.5mΩ@10V 52A 65W 80pF 980pF DFN-8(3.3x3.3) MOSFETs ROHS