ASDM40N100P-T
Extended
Manufacturer
ASDsemi
MFR.Part #
ASDM40N100P-T
JLCPCB Part #
C2972870
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100A 162pF 29nC@10V 3.424nF 4.5mΩ@10V 40V 540pF 65W TO-220 MOSFETs ROHS