ASDM100R090NP-T
Extended
Manufacturer
ASDsemi
MFR.Part #
ASDM100R090NP-T
JLCPCB Part #
C2972855
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 12mΩ@10V 15pF 2.5V 270pF 3.1W 3.35nF 49nC@10V 75A TO-220 MOSFETs ROHS