PNR3012-4R7M
MFR.Part #
PNR3012-4R7M
JLCPCB Part #
C19634059
Package
SMD,3x3mm
Description
1.5A 2.2A 217mΩ 4.7uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS