PNR252012-4R7M
MFR.Part #
PNR252012-4R7M
JLCPCB Part #
C19634047
Description
1.45A 1.9A 240mΩ 4.7uH Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS