AWLU0660F-220MGA
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
AWLU0660F-220MGA
JLCPCB Part #
C54123600
Package
SMD,6.2x6mm
Description
22uH 3.8A 4.8A 52mΩ Molded Inductor ±20% SMD,6.2x6mm Power Inductors ROHS