APLD3216-6R8KSTD3
MFR.Part #
APLD3216-6R8KSTD3
JLCPCB Part #
C50325781
Package
1206
Description
27mA 29MHz 35 6.8uH Multilayer inductor ±10% 1206 Inductors (SMD) ROHS